در آیین تکریم و گرامیداشت روز حسابدار مطرح شد: حسابداری، حرفه‌ای برای اجرای دقیق برنامه‌های سازمان‌هاست

نیروی کار ماهر نیاز امروز جامعه است
2014-05-08
برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه انتقال تجربه نورپردازی و ویرایش تخصصی عکس های پرتره درمرکز ملی تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه
2023-12-12

در آیین تکریم و گرامیداشت روز حسابدار مطرح شد: حسابداری، حرفه‌ای برای اجرای دقیق برنامه‌های سازمان‌هاست

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آیین گرامیداشت روز حسابدار، حسابداری را حرفه‌ای برای اجرای دقیق برنامه‌ها عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، «امیر میمنت آبادی» در این مراسم که باحضور کارکنان حسابداری این سازمان و حضور وبیناری کارکنان حسابداری استان‌ها برگزار شد، گفت: بدون تردید حسابداران، نقش به‌سزایی در فرآیند تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری و همچنین اجرای دقیق برنامه‌های سازمان‌ها دارند.

وی افزود: پانزدهم آذرماه، روز حسابدار را باید فرصتی ارزشمند، برای شناساندن و بالابردن سطح آگاهی عمومی از نقش حسابداران دانست و اذعان نمود: حسابداری، تنها یک شغل عادی نیست، بلکه یک حرفه است و برای کارکردن در این شغل به دانش حرفه‌ای و تخصصی نیاز است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اعلام کرد: اینجانب فرارسیدن  روز حسابدار را به تمامی همکاران پرتلاش در مدیریت مالی و حسابداری این سازمان تبریک عرض نموده و دوام توفیق شما را در سایه الطاف بیکران الهی مسئلت دارم.