پرسش های متداول

1آیا دوره های آموزشی موسسات بصورت تضمینی برگزار می شود؟
بله. اصولا تضمین یی دوره آموزشی بصورت دوجانبه می باشد. یعنی هم از طرف دانش پذیر و هم از طرف موسسه. موسسه ها به نوبه خود با توجه به سابقه طولانی مدت در تدوین دوره، انتخاب استاد و کنترل کیفیت آموزشی، دوره مورد نظر را صد در صد تضمین می نماید.
2در مورد دوره ای که مد نظر دارم می توانم مشاوره تخصصی بگیرم؟
حتما. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی آموزشگاه و یا بصورت تلفنی از مشاوره تخصصی رایگان بهره مند شوید.
3آیا آموزشگاه شما محیط مناسبی برای دانش پذیران و خصوصا خانم ها می باشد؟
قطعا آموزشگاه فنی و حرفه ای آتیه ایرانیان یکی از سالمترین محیط های آموزشی می باشد. اساتید و پرسنل از انواع فیلترهای اخلاقی مورد سنجش قرار میگیرند و روند سلامت اخلاقی و انضباطی آموزشگاه بطور دائم توسط مدیریت موسسه کنترل می شود.
4 کنترل کیفیت کلاس به چه شکلی انجام می شود؟
مسلما موارد بسیاری قبل از تدوین یک دوره توسط آموزشگاه آتیه ایرانیان بررسی می شود. ولی آنچه دانش پذیر بصورت مشهود با آن برخورد می کند، بررسی روند آموزشی در ابتدا و انتهای هر جلسه توسط موسسه است. بعنوان مثال، نظر دانش پذیر و استاد ثبت شده و موارد احتمالی برطرف می گردد.
5در کلاس های خصوصی زمان جلسات آتی چگونه تعیین می شود؟
در این نوع دوره ها معمولا بهترین انتخاب برای دانش پذیران این است که در انتهای هر جلسه، جلسه بعدی خود را با هماهنگی موسسه تعیین نمایند.
6مدرسین آموزشگاه آتیه ایرانیان چگونه انتخاب می شوند؟
تمام اساتید به لحاظ علمی، اخلاقی، مدیریت کلاس، مدیریت محتوای آموزشی، فن بیان، خوش اخلاقی، سخت کوشی، تعهد به کار و ... مورد ارزیابی حرفه ای قرار گرفته و سپس به همکاری دعوت می شوند.
7 آیا هر دانشپذیر در کلاس یک دستگاه کامپیوتر در اختیار دارد؟
بله. با اینکه طبق استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای هر دو نفر یک کامپیوتر در نظر می گیرد، ولی آموزشگاه آتیه ایرانیان جهت حفظ و ارتقای کیفیت آموزشی خود برای هر دانشجو یک دستگاه کامپیوتر اختصاص می دهد.
8 آیا شهریه دوره ها مشمول تخفیف می شود؟
بله. معمولا تخفیفات و امتیازات عمومی در مناسبت ها و فصول گوناگون از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه آتیه ایرانیان اطلاع رسانی می شود.
9آیا در انتهای دوره آموزشی مدرک معتبر به دانشپذیران داده می شود؟
کلیه دانشپذیران که طبق مقررات آموزشی موسسات ، دوره را به انتها رسانده و در آزمون کتبی و عملی موسسه نمره قبولی کسب نمایند، مدرک معتبر خواهند گرفت. در صورت درخواست متقاضی برای اخذ مدرک بین المللی، به سازمان فنی و حرفه ای معرفی میشود و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان براشون گواهینامه بین المللی صادر میشود.
10آیا در هر دوره ای میتوانم ثبت نام کنم؟
بله در صورتی که دوره مد نظر جز دوره های آموزشگاه آتیه ایرانیان نباشد شما را به آموزشگاههای همکار که باهاشون قرارداد داریم معرفی خواهیم کرد.
پاسخ موردنظر خود را پیدا نکردید؟

تماس با آموزشگاه آتیه ایرانیان