نیروی کار ماهر نیاز امروز جامعه است

تجلیل از پژوهشگران برتر؛
2014-05-06
در آیین تکریم و گرامیداشت روز حسابدار مطرح شد: حسابداری، حرفه‌ای برای اجرای دقیق برنامه‌های سازمان‌هاست
2023-12-12

نیروی کار ماهر نیاز امروز جامعه است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در آیین معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان گفت: نیاز جامعه امروز به نیروی کار ماهر است و در این راستا نهادینه کردن مهارت آموزی در جامعه مهم و ضروری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «امیر میمنت‌آبادی» اظهار کرد: جامعه به دست‌های کارآمد و توانا نیاز دارد و باید این توانمندسازی در تمام رشته‌ها باشد و دست‌اندرکاران برای تحقق این مهم اقدام کنند.

وی افزود: اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بعد از نیم قرن فعالیت این سازمان، تهیه و تدوین و تصویب شده و هم‌اکنون در شورای نگهبان است که بی‌شک با ابلاغ آن، تحول و تحرک ویژه‌ای در حوزه آموزشی کشور ایجاد می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اذعان داشت: بیش از ۲ هزار میلیارد ریال در سفر نخست ریاست محترم جمهور برای تامین تجهیزات کارگاهی و کارهای عمرانی فنی و حرفه‌ای استان مصوب شده است و بی‌شک تخصیص آن، موجب رونق زیادی در بخش آموزش فنی استان می‌شود.

میمنت‌آبادی خاطرنشان کرد: اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان‌ها به ویژه کردستان در بخش آموزشی و مهارتی تحول آفرین می‌شود.

وی گفت: نیاز امروز اقشار مختلف مردم به مهارت مشهود است و بر همین مبنا، اولویت اصلی جامعه، مهارت آموزی است و همچنین توسعه مهارت‌آموزی بین مددجویان، زندان‌ها و نهادهای حمایتی، مسأله مهم دیگر است و رشته‌ها و کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای، متعلق به همه مردم برای بهره‌وری از تمام امکانات و تجهیزات این سازمان است.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از زحمات «فردین وکیلی» با اهدای لوح سپاس، تجلیل و «سیدعلی علوی» به عنوان سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان معرفی شد.

  • گروه خبری : اخبار عمومی
  • کد خبر : ۱۰۸۴۵۴